Міжнародний день щастя в Мультипрофільному ліцеї


 20 березня обрали Міжнародним днем щастя не випадково. На цей день припадає день весняного рівнодення, коли ніч практично рівняється із днем. Запроваджений Міжнародний день щастя резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 28 червня 2012 року. Численні науки доклали руку до вивчення питання “Що ж таке щастя?” Це і філософія, і етика, і психологія, і історія, і навіть медицина. Скільки віршів і пісень було написано цьому загадковому відчуттю!Але чіткого формулювання щастя немає й досі, адже кожен розуміє його по-своєму, і кожен по-своєму правий. Головне, щоб щастя і надалі залишалося невичерпним джерелом для гармонії, натхнення, творчості і сприятливого розвитку людей. Із досліджень відомо, що щастя людини врешті визначається трьома факторами: генетикою, життєвими обставинами та свідомими вчинками.

В Мультипрофільному ліцеї були проведені заходи: Флешмоб «Колір щастя», світлина на пам’ять. Флешмоб «Щастя – це мир» (листочки побажань) для учнів 1-7-х класів.
Листівка-щасливка від учнів 8-11-х класів.
Вітаємо з Міжнародним Днем щастя! Бажаємо бути щасливими, не зважаючи ні на що. Бережіть, цінуйте і радійте кожній миті життя!


Немає коментарів:

Дописати коментар