Уроки волонтерства для учнів 8-10 класів

21 березня в Мультипрофільний ліцей завітали представники Української Волонтерської Служби – громадської організації, яка розвиває культуру волонтерства та взаємодопомоги в Україні. Заняття провели Тимофій Клаупік - координатор Української волонтерської служби в Олександрії, разом з Марією Юркян.

Учні 8-10 класів дізнались більше про волонтерську діяльність. Познайомились з можливостями волонтерства в Україні і за кордоном, дізнались про історію та форми волонтерства, права та обов'язки волонтерів, а також те, як волонтерити ефективно.
Оскільки волонтерство набирає шалених обертів, то такі заходи просто необхідні, аби не "причиняти добро". Вірю, що учні ліцею отримали необхідні знання, щоб волонтерити якісно, законно, комфортно і в задоволення.