Тиждень профорієнтації в ліцеї

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише отримувати кошти, але й реалізувати свій потенціал, відчуваючи задоволення від своєї професії.

«Ким ви працюєте?» - це чи найперше запитання, яке ставлять під час знайомства будь якій дорослій людині. «Ким працюють твої мама й тато?» - цікавляться навіть діти. І це не випадково, адже професія – одна з найважливіших характеристик людини.
Протягом тижня в Мультипрофільний ліцей завітали представники ВНЗ і провели профорієнтаційну роботу з учнями 9-11 класів. Онлайн зустріч з доцентом кафедри комп’ютерних технологій УДУНТ О.Горбовою для учнів 11-х класів.
Соколенко Володимир розповів про Кременчуцький ліцей з посиленою військовою фізичною підготовкою Полтавської обласної ради.
Зустріч з представником Олександрійського міськрайонного відділу ДСНС, капітаном, Печеним Артемом Вікторовичем.
Викладачі з Аграрного технікума та Національного технічного університету "Дніпровська політехніка".