Техногенна катастрофа людства

26 квітня 1986 року сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа — Чорнобильська. Вибух на четвертому реакторі ЧАЕС 37 років тому став трагедією для усього світу, наслідки якої ми відчуваємо і сьогодні.

З цієї нагоди для учнів 6-Д класу спільний тематичний захід провели вчителька основ здоров’я та бібліотекарі закладу. Діти переглянули документальне відео, дізнавшись нові факти про трагедію та ознайомилися з експозицією в бібліотеці.

Учні 8-В класу відвідали в Олександрійському музейному центрі відкриту лекцію «Нова загроза ядерної небезпеки», під час якої, дізналися більше про Чорнобильську катастрофу, її свідків та наслідки.

Учням розповіли, що загроза нової ядерної катастрофи цілком можлива через окупацію російськими військами найбільшої атомної станції в Європі - Запорізької АЕС, а також про злочини окупантів на Чорнобильській АЕС.