«Імунопрофілактика дітей та дорослих»

У рамках проведення Всесвітнього тижня імунізації 26.04.2023 медичною сестрою Світланою Тараніч було проведено урок з учнями 8-В класу на тему: «Імунопрофілактика дітей та дорослих».

Метою уроку було підвищення поінформованості учнів щодо важливості імунізації для формування прихильності до щеплень та кращого розуміння необхідності профілактики інфекційних захворювань таких як: кір, паротит, краснуха, туберкульоз, гепатит поліомієліт, дифтерія, правець (столбняк).
Імунопрофілактика є найголовнішим пріоритетом системи громадського здоров’я в нашій державі, а в умовах війни — ще й питанням національної безпеки, умовою економічної стабільності та сталого розвитку, і підґрунтям для нашої перемоги. Здоров’я українців — усіх разом і кожного зокрема, залежить від колективного імунітету та рівня охоплення щепленнями в країні.