"Caffee-Art" у Мультипрофільному ліцеї

Ось і почалося літо - прекрасна пора, яка приносить радість, нові емоції, веселощі, відпочинок для дітей. Учні Мультипрофільного ліцею не тільки вміють наполегливо навчатися, а також вміють релаксувати завдяки арт-терапії. Сьогодні для здобувачів освіти 6А класу було організовано цікавий захід "Caffee-Art". За допомогою кави діти створили повітряну кулю - символ легкості, безтурботності, радості, постійних шукань, подолання обмежень та виходу за межі власних можливостей. Учні намалювали не тільки повітряну кулю, а й втілили в малюнок свої мрії, відпустивши все в чисте, блакитне небо.

Отже, малювання кавою є не лише творчою практикою - це чудова арома- та арттерапія: неймовірний аромат породжує в уяві нові картини та образи, а, малюючи та освоюючи техніку, ви одночасно і відпочиваєте.