Підведення підсумків міського конкурсу презентацій "Історію України творять Особистості. Олександрійщина"

04 квітня 2024 р.  у музейному відділі "Будинок Д.Чижевського" відбулося підведення підсумків міського конкурсу презентацій "Історію України творять Особистості. Олександрійщина".

Призери представили свої роботи та   отримали Грамоти управління освіти Олександрійської міської ради:

- у номінації «Наука.Освіта»

Колтак Ілля, учень 10-В класу Мультипрофільного ліцею, за роботу

«Олександрійщина за законами математики»;

- у номінації «Мистецтво»

за зайняте І місце:

Мальована  Олена,     Федченко Михайло, учні 9-А класу Мультипрофільного ліцею, за роботу «Мить – фрагмент безкінечності…»;

за зайняте ІІ місце:

Школа Марія, учениця 10-Г класу Мультипрофільного ліцею, за роботу «Філософія серця Олександра Охапкіна»;

- у номінації «Медицина»

Стасенко Марія,

Поліщук Дмитро, учні 11-Д класу Мультипрофільного ліцею, за роботу «Стратегія, досвід і тактика лікарів-хірургів».

Дякуємо керівникам робіт, учням і батькам за проведену роботу.