Новорічні заходи в ліцеї

Традиційно, наприкінці грудня в Мультипрофільному ліцеї для учнів 1-х-4-х класів були проведені новорічні заходи. Для початківців старшокласники приготували цікаву розважальну програму. Діти поринули в таємничу атмосферу казки, отримавши позитивні емоції та смачні подарунки від святого Миколая й Зими-чаріниці.

Дякуємо захисникам і захисницям за можливість дарувати дітям радість!

Протягом тижня учні 5-х – 8-х класів Мультипрофільного ліцею взяли участь у новорічних театралізованих програмах. Діти в цікавій формі презентували класні колективи.  З вірою у світле майбутнє та перемогу України, підготували креативні, яскраві та цікаві номери.

Старшокласники Мультипрофільного ліцею поринули у світ новорічного кінематографу. Шоу було яскраве та різножанрове. Класні колективи презентували театралізовані вистави, хореографічні композиції, вокальні номери та мюзикл. Учні показали свої таланти, креативність, творчість та щиру любов до рідної України, дякуючи усім, хто захищає нас та надає можливість втілювати плани в життя.