Освітній проєкт Flowers4School в Мультипрофільноу ліцеї

В Україні розпочався благодійний освітній проєкт Flowers4School від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, який спрямований на озеленення українських шкіл.
Наша школа також отримала колекцію тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів, а також всі необхідні матеріали для посадки рослин.
Проєкт Flowers4school спрямований на те, щоб діти:
* вчилися піклуватися про свою школу;
* отримали позитивні емоції під час висадки цибулин;
* вчилися краще розуміти світ рослин та природи;
* власноруч виростили квіткові композиції та виграли призи.
Це було справжнє свято, у якому брали участь 9, 10, 11 класи Мультипрофільного ліцею та педагоги. Висадивши квіти на шкільних клумбах, навесні діти зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти, вирощені власними руками і будуть в захваті.
Навесні всі учасники зможуть долучитися до всеукраїнського конкурсу «ЗОЛОТА ЦИБУЛИНА – 2023».
А також сподіваємося на перемогу та станемо володарями «Золотої цибулини – 2023»